Archive
 [انتخاب کنید که در کدام سو بایستید!]
Farhad jafari Official WebSite
--  -- 
 
 
 
 چهارشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۴Farhad Jafari Official Website
Farhad Jafari Official Website
[come on… sign it]
«حج. محمدهادی سروش» در «روزنامه‌ی جمهوری اسلامی» مطلبی نوشته است «مستند به اسناد متعددی از تاریخ و فقه‌ شیعه» درباره‌ی «حق‌الناس» و «لزوم رعایت حق‌الناس» و «تکالیف و کیفرهای ...
Farhad Jafari Official Website
 شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۴Farhad Jafari Official Website
Farhad Jafari Official Website
[علامه‌!]
شما فکر کرده‌اید فقط «سیدحسن خمینی»ست که «علامه» است؟! واقعیت این است که پدر بزرگ ایشان (آن پیر سفرکرده) هم از زمره‌ی بزرگ‌ترین علامه‌های دوران خود بود. . اول انقلاب، به تبع جو هیجانی آن زمان، من ...
Farhad Jafari Official Website
 سه شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۴Farhad Jafari Official Website
Farhad Jafari Official Website
[آقای سیدحسن مصطفوی!... بیا وُ «نیا»!... بگذار «رگ صدری‌ات» برایت تصمیم بگیرد!]
  آقای سیدحسن مصطفوی! سلام این‌طور نیست که «نازیبا‌رویان»، لزوماً درون زشتی هم داشته باشند. بسیاری‌شان هستند که درونی زیبا دارند. اما غالباً این‌گونه است که «زیبارویان، درونی زیبا دارند». ...
Farhad Jafari Official Website
 
1394/10/26
2016/01/16

.
در خرداد 88؛ بودند «ولایتمداران احمدی‌نژادی» (از میان فرزندان جمهور مردم و حتا اعضای شبکه‌ی خویشاوندی) که مبتنی بر دادار دودورهای تبلیغاتی؛ گمان می‌کردند احمدی‌نژاد حقیقتاً «سرباز مطیع ولایت» است و آمده است تا «گفتمان امام و انقلاب» را احیاء کند!... برای همین؛ خیلی سر کیف بودند.
.
گاهی در مطالبم (و گاه در کامنت‌ها) به این گروه از خوانندگانم می‌گفتم:
«اشتباه جاگیری کرده‌اید دوستان گرامی. اگر حقیقتاً به‌دنبال سرباز مطیع ولایت و احیاگر گفتمان امام و انقلاب می‌گردید؛ در صف میرحسین موسوی جاگیری کنید نه از همه‌جا، پشت احمدی‌نژاد!»... چون احمدی‌نژاد؛ بداند یا نداند، بخواهد یا نخواهد؛ «اسب تروای جمهور مردم» است. که «اهالی سرمست از پیروزی توهمی تروی» (الیگارشی) آن را به درون «قلعه‌ی طایفه‌سالاران» می‌کشند اما کمی بعد خواهند فهمید چه رودستی خورده‌اند!
وقتی که: در تاریکی شب، «شکم اسب» باز شد و «سربازان جمهور مردم» از شکم اسب بیرون آمدند و «شماری از نگهبانان قلعه‌ی طایفه‌سالاران» را تار و مار کردند و در حساس‌ترین گلوگاه‌ها جاگیر شدند و برای رسیدن «لحظه‌ی موعود» (بازشدن در قلعه‌ی طایفه‌سالاران به‌روی جمهور مردم) چشم‌انتظار فرمان نهایی ماندند!
.
هنوز تا «بازشدن در قلعه به روی جمهور مردم ایران» مدت زمانی باقی‌ست. چراکه همچنان، شماری از «سربازان اصلی طایفه‌سالاری» در نقاطی هستند و مقاومت می‌کنند. و نمی‌خواهند بپذیرند که «تاریخ؛ گورستان اشراف‌سالاری‌هاست».
.
درهرحال؛ اینها را نوشتم که به «برخی دیگر از همان‌ها» بگویم که:
در «نبرد پیش رو» (که حالا یا همین‌دوره از رای‌گیری‌ست یا مدت‌زمانی پس از آن)؛ این‌بار اشتباه نکنید!
که مثل نوبت قبل، نکوبید پشت دست‌تان که: «احمدی‌نژاد آنی نبود که تصور می‌کردیم»!
.
به‌طرزی کاملاً آشکار و بی‌تعارف و بی‌پرده و بی‌مجامله (که حقیقتاً تعجب‌برانگیز هم هست!)؛ «شجره‌ی موسوم به طیبه» درحال «دوقطبی‌سازی رای‌گیری خبرگان» بااستفاده از «کلیدواژه‌های عاشورایی»ست. (همان‌طور که در بسیاری از خبرهای دوسه‌روز قبل در این کانال از قول جناح چپ و میانه‌ی الیگارشی خواندید): دوقطبی «حق و باطل»؛ دوقطبی «حسین و یزید»!
.
کاری به درستی و نادرستی‌اش ندارم.
که چرا کسانی خود را «حسین» و دیگری را «یزید» (یا معاویه) می‌دانند و می‌خوانند!
و اینکه اصلاً چنین انطباقی؛ صحیح است یا خیر!
آنان، مطابق دستورالعمل معلم شهیدشان [آنان‌که رفتند کاری حسینی کردند، آنها که مانند باید کاری زینبی کنند وگرنه یزیدی‌اند!] فعلاً درحال «زینبی‌عمل‌کردن» هستند تا زمان «حسینی‌عمل‌کردن» فرا برسد [برای همین هم هست که «فعلاً ، صبیه‌ها جلودار هستند» در این نوبت!].

پس:
اگر از شمار آنان هستید که «شور حسین» در سر دارید و معتقدید «خلافت، حق ائمه‌ی شیعه بود کهباید از فرزند به فرزند ارث می‌رسید اما یزیدیان آن را غصب کردند»؛ بدانید و آگاه باشید که «باید در صف هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی» قرار بگیرید نه در صف سپاه مقابل. که مطابق ادبیات عاشورایی اخیر این آقایان، «سپاه شام» مفروض شده است!

تا بعدها؛ پشیمان نشوید که:
«ای داد بیداد!... حق در جبهه‌ی هاشمی و سیدحسن بود ولی ما اشتباهاً در صف سپاه شام ایستادیم»!

 

پیام‌ها
اشتراک‌گذاری در فیس‌بوک
ارسال به دوستان